2013 m. sausio 12 d., šeštadienis

Pagaliau vėl balta...

Šią pusskarę jau rodžiau. Tai buvo paskutinis pernai baigtas rankdarbis. O šiandien, kad jau pasnigo, išsinešiau ją žiemos pasižiūrėti. Na, dar ir kelias nuotraukas padariau, kažką juk reikia įkelti į ravelry, visgi testuojamas mezginys.

I have shown this shawl before. It was the last knitted work last year. But the beginning of new year was very rainy here in Vilnius and only last two days has started snowing. But it is so nice these days. And my shawl went to look, how winter looks like. Here some photos of it (I have to make few for ravelry, it was a test knitting project).7 komentarai:

 1. thank you for showing this again, I missed it first time round. It is a beautiful shawl

  AtsakytiPanaikinti
 2. Hello Agne,
  What wonderful work. the pattern is beautiful...so lovely and detailed.
  Big hug
  Giac

  AtsakytiPanaikinti
 3. Perduodu Bloger Tag įpareigojimą(apdovanojimą) šio dienoraščio autorei.

  http://dreisena.blogspot.com/2013/01/the-blogger-tag.html

  AtsakytiPanaikinti
 4. O aš šią skarą buvau pražiopsojus... Ir ką galiu pasakyti - nuostabi! Jau tie spalviniai deriniai! Gal esu jų vergė?.. :D Žiema šiam grožiui tikrai patiko, nes skara prie žiemos, ir žiema prie skaros dera tiesiog neatsiejamai!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Margaret, thank you. I like this shawl very much too.

  Giac, thanks. I liked this pattern very much too. That's why I've tested it.

  Aušra, ačiū, kad manęs nepamiršai.

  Gita, man irgi labai "skanus" šis spalvų derinys. Buvo labai smagu megzti. O štai prie ko derinsiu, dar nežinau. Gal kam padovanosiu, iškeisiu, parduosiu ar pan. Kas žino... Aš tų skarų jau tiek turiu, kad ne visas ir panešioju.

  AtsakytiPanaikinti
 6. žaidimas "The Blogger Tag" :), Jūsų tinklaraštis buvo pažymėtas http://www.aliaipapuosalai.lt/2013/01/the-blogger-tag.html

  AtsakytiPanaikinti