2013 m. balandžio 6 d., šeštadienis

Ruošiuosi pavasariui

Na, ateis jis vieną dieną, tikrai ateis. Gal bus labai trumpas, bet visvien sulauksim. Nors jau ir aš pradedu nekantrauti. O kadangi nekantrauju, tai pradedu ruoštis kapstymosi darže sezonui. O tai pradžiai reikia daug, labai daug vilnonių kojinių. Kodėl tiek daug? Na, dėl paprastos priežasties: koja į kaliošus kišama su vilnonėmis, kad būtų šilčiau. Bet gerai padirbėjus jos išsipurvina, tad kitą dieną į žemėtas nebesinori kišti kojas, reikia kitų. Žinau, tuoj pasakysite, kad kojines galima išsiplauti. Žinoma, tikrai galima. Ypač jeigu namuose yra vandentiekis, karštas vanduo. O jeigu viso to nėra, o ežero pakraščiuose vis dar plaukioja viena kita ledo lytis? Na, šaltoka tuomet, tad plovimas atidedamas vasarai, kuomet bus galima patogiai atsisėsti ant liepto, sumerkti kojas į vandenį... Štai todėl tų kojinių daug ir reikia. Be abejo, jos tikrai nemezgamos iš specialių tam skirtų siūlų, bet iš visokių namuose esančių atsargų. Štai šioms buvo sunaudota 132 gramai visokių pusvilnių ir vilnų. Šito siūlų rinkinio liko dar vienai porai, tad tikriausiai ir ją reikės vakarais po darbo numegzti, kai nieko kito, sudėtingesnio nesinorės daryti.


I am preparing for spring season in the garden. Well, it is still snowing outside, but I hope, that one day spring will come. And that day, while the ground still will be cold, wooly socks will be very useful. Such socks are great to finish old yarns, the ones, which cannot be used for better knits. This time I used 132 grams of old wools from my stash.  I have enough of the same yarns for one more pair. I guess, I'll knit them in the nearest evenings, after long working day.


6 komentarai:

 1. tokios paprastos, bet labai jaukios, naminės kojinės gavosi :) tikiuosi jos prišauks pavasarį :)))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Na jau tokios dailios, taip lygutėliausiai numegztos kojinaitės, kad smagu žiūrėt :) Sėkmės pavasario darbuose! Kažin ar ateis pavasaris... Gal iš karto bus vasara. Vasariui balandį tebesitęsiant, mano mama papildomai pirko malkų, kad galėtų kūrent šiltnamį, nes augalai žūsta sodo namelyje...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Hello Agne,
  Great work. they look like they will come in very useful when the outdoor work starts.
  Big hug,
  Giac

  AtsakytiPanaikinti
 4. Agne, aš jau irgi noriu pavasario ir mielai prisišaukčiau :) (o tai jau daug, nes paprastai aš žiemos neskubinu ir nesu iš tų, kurie įsivaizduoja, kad kovo 1 jau turi būti kaip gegužę).

  Gita, ačiū :) O dėl vasaros tai negąsdink. Aš dar pavasario noriu.

  Giac, thank you. I hope, that they will be useful. And I hope, that spring will come, too (today was snowing again...)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Agnute,sveikute ,darbstuolyte,visai netycia cia ilindau.

  as esu margarita,kuri Jus isitraukus i drauges-lyg ir as tokia pati darbstuole buciau!

  Jusu darbai tai ne kokie ten pasivaikstinejimai,kaip gaila,kad jauna budama nesimokiau sito meno-ivairiu rusiu rankdarbiu,esu tik nusenusi darzelio aukletoja.
  jus sakysit,ko cia ta tetulyte prikibo.O as prikibau,nes noriu apie Jus truputi daugiau zinoti.Tik itariu,kad esat jaunute,bet darbsti darbsti .Jusu darbai tokie profesionalus,isbaigti ir teisingi,megstu juos.miela visada apziurineti ir pasigrozeti.
  Jauciu,ne as Jums rupesiu,bet tik tiek noriu zinoti,kaip apie Inetute ,kuri Londone,ir kuriai pavasariskai Rusnyte susirgusi.
  Linkiu siltesnio,malonesnio pavasarelio ir smagiai kurti,nes darbuose visada matosi Zmogus,myliu,sekmes!pagarbiai-margarita

  AtsakytiPanaikinti
 6. Margarita, malonu, kad apsilankote.
  Abejoju, ar esate "nusenusi". "Nusenusios" ponios paprastai ne po tinklaraščius landžioja, domisi, kas pasaulyje darosi, o sėdi prieš televizorių, žiūri kokią nors muilo operą ar bet ką, ką tik rodo, ir burba, kokie visi negeri, kaip viskas blogai ir taip toliau.
  Džiaugiuosi, kad patinka mano darbai. Stengiuosi vis ką nors naujo išbandyti, kai tik randu laisvą minutę. O amžius tikrai nėra riba ko nors mokytis: prieš kelerius metus pas mane buvo atvažiavusi viena pensininkė, kuri norėjo išmokti siuvinėti kryžiuku. Tai dar ir kaip karoliukais siuvinėti išsiaiškino. Tikiuosi, kad ji ir toliau siuvinėja.
  O jeigu labai rūpi apie mane daugiau sužinoti, parašykite elektroninį laišką. Viešai apie save per daug informacijos nerašau, bet ir slėpti neturiu ko - atsakysiu į rūpimus klausimus :)

  AtsakytiPanaikinti