2013 m. lapkričio 11 d., pirmadienis

Baigiau :)

Pagaliau mano namuose beveik šventė - užbaigtas dar vienas seniai seniai pradėtas siuvinėjimas. Prisikankinau aš su juo gerokai. Įsivaizdavau, kad tokia firma kaip "DMC" neturėtų šitaip chaltūrinti. Schema buvo tragiška. O kai reikėjo siuvinėti kontūrus, tai norėjosi vien keiktis. Dar neteko siuvinėti darbo, kurio reikėtų darytis skaitmeninę kopiją tiek pačios schemos, tiek viršelio. Taip ir žiūrėjau į visur, kur tik galėjau: savo popierinę schemą, išdidintą schemą kompiuteryje ir dar į išdidintą būsimo rezultato vaizdą. Nors nedaug trūko, kad būčiau parašiusi į DMC ir paprašiusi atsiųsti apsiuvinėjimo normalų piešinį, nes iš to, kurį nusipirkau, nesuprantu, ką turiu veikti. Taip ir būčiau padariusi, bet kad reikėjo baigto darbo. O kol jie man būtų atsakę, be to, mažai šansų, kad būtų ką nors gero parašę ar išvis parašę. O aš jau baigiau siuvinėti ir darbas keliauja pas rėmintoją. Šią savaitę turėtų būti ir įrėmintas rezultatas. Tada ir nuotrauką ryškesnę padarysiu. Trumpomis dienomis sunku spėti nufotografuoti, o dirbtinė šviesa iškraipo visas spalvas.

At last one of my UFO's is finished. I have started stitching it long long ago, but the chart was terrible, so it was left for some time. I was hoping, that big companies, such as DMC, think more about their customers... But I was wrong... For doing backstitch I scanned all the chart. So I was looking to my chart, digital chart and digital copy of the photo, how my work must look like... Well, I was thinking even to write to DMC asking to send me better copy of the chart, where I could see the pattern better. Of course, I haven't done this, because I had no hope that this could help. But I finished it and today my picture is going to the framer. I hope to have the picture at the end of this week and to make photos at the weekend. It is very difficult to do something similar to reality in unnatural light. 

4 komentarai:

 1. Toks visai ne "agniškas" darbas. Bet smagus.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Skirma, ačiū :) Sutinku, kad ne mano stilius, nors... Prieš kelerius metus jis būtų buvęs daug labiau mano stiliaus. Turiu dar porą rinkinių iš šitos serijos (tik ne vaikiškų). Juos kada nors visai norėčiau išsisiuvinėti. Dabar kaip tik renkuosi, ką iš pradėtų kryžiuku siuvinėjamų darbų baiginėti. Gal ir bus kas panašaus. Nusprendžiau, kad bent vieną vakarą per savaitę reikės kryžiuką pajudinti (tik ne baziliką, nes rėmas užimtas). Jeigu bent po pusvalandį per savaitę pasiuvinėsiu, tai ką nors ir baigsiu po metų kitų (net su periodiškomis atostogomis nuo kryžiuko). Gi ir šitą taip baigiau.

   Panaikinti
 2. Sveiki Agne,
  Linkiu Aš turėjau savo talentą su adata. Tai tobulumo ir labai gražus.
  Puikus darbas!
  Didelis apkabinimas,
  Giac

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Thank you, Giac,
   I could say the same about your house, which shall be great :)

   Panaikinti