2013 m. lapkričio 20 d., trečiadienis

Kai nepasiskiepijama laiku

Blogai, nepasiskiepijau šiemet nuo naujų darbų viruso. O tai reiškia tik vieną - naują ligą. Nežinau, ar ji bus labai užkrečiama, bet šiuo metu mielai priimu visokias medvilnines skiautes: senas bliuzeles, marškinius, sukneles ir panašius gėrius. Kuo margesni ir kuo smulkesniais raštais, tuo geriau. O kadangi namuose atraižų kolekcija dar maža, tai pirmąją pagalvėlę siuvu iš naujų skiautininių medžiagų.
Įsivaizduoju, kaip iš manęs juoktųsi kokios XIX a. amerikietės: namuose 3 (trys!!!) siuvimo mašinos, o ji siuva rankomis. Pasitaiko... O aš galiu suprasti, kaip jos džiaugėsi įsigijusios siuvamąsias.
Bet reikia - tai reikia pasiūsiu ir rankomis. Tik tikiuosi, kad didesnius darbus mokytoja jau leis siūti ir mašina. Lovatiesė rankomis būtų labai rimtas išbandymas. Įtariu, tai ir būtų TAS vaistas nuo šios ligos. O jeigu ne? Matysis. Iki Kalėdų bent jau dvi naujos pagalvėlės namie atsiras. O lovatiesėms jau kelias idėjas turiu. Tik skiaučių dar labai labai trūksta. Kada ten "Humanose" viskas po porą litų? Siaubsiu (jeigu bendramokslės nenusiaubs anksčiau už mane).

This autumn I haven't inoculated myself against new viruses. That means, that I have a new disease - this time patchwork. At that moment I cannot say, if it is really serious. But I am searching for new materials everywhere: old clothes would be great materials for my future works. Now I have only a small collection, that's why my first pillow shall be from new materials.
I can imagine some women from XIXth century laughing from me: 3 (three!) sewing machines at home, but I am sewing only with my two hands and one needle. But I can understand, how they were happy after trying these machines for the first time. 
But my teacher told, that we have to sew by hand. If I must, I'll make it, but I hope, that bigger things we'll be doing with the help of machines. Sewing a bedspread could be a really good medicine for me.Or maybe not? I have few ideas for bedspreads, which I'd like to sew one day.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą