2013 m. gruodžio 16 d., pirmadienis

Pirmoji skiautinių pagalvėlė įpusėta

Pagaliau baigiau siūti pirmąjį skiautinių ornamentą. Prisipažinsiu, viena linija labai akį rėžia - nukreivinau ir nebegaliu pataisyti. Bet aš niekam nesakysiu, o dauguma ir nepastebės. Ar aš kalta, kad mano akys milimetrus skiria? Dabar beliko "smulkmenos": sudaigstyti, susiūti... Ateityje tikriausiai tokių paprastų linijų rankomis nebesiūsiu. Ne veltui XIX a. buvo išrastos siuvimo mašinos - reikia atiduoti duoklę progresui. Tokį bloką su mašina būtų buvę galima labai greitai susiūti. Bet susiuvus mašina, nepavyktų taip gražiai blogąją pusę išlyginti. Tad kaip visur, taip ir čia yra antroji medalio pusė. O dabar siuvama aplikacija. Nežinau, ar iki Kalėdų užbaigsiu, bet po švenčių vaizdų tikrai bus.

My very first patchwork block is done. Who could believe, that someone these days sews by hand. But I did this. The lines cannot be called the straightest ones, but I'll not say this to no one.  This is my problem, that my eyes see the smallest differences. Now the blocks will be done quicker. From now I'll sew with my sewing machine. It'll be much quicker. And now I am going to sew another block, this time - applique. 

4 komentarai:

 1. Nu piktybiškai bandžiau ižiūrėti tą akį rėžiančia linija :)) nusprendžiau. kad reiks užsukti į svečius, išgerti ir tada bandyti įžiūrėti :)) Graži žinok bus pagalvė :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Išvada: nufotografavau gerai :D O ir kreivų linijų dabar taip paprastai nebeįžiūrėsi, kai pradėjau dygsniuoti. Vienu žodžiu, įkalčiai panaikinti :)
   Bet užsukti visvien gali, pavaišinsiu kuo nors :)
   O kad bus graži, tai ir pati žinau. Būtų visai smagu naujuosius pradėti besiramstant į dvi naujas gražias pagalvėles :)

   Panaikinti
 2. very nice block and welcome to the patchwork world, like you I am quite new to quilting but now ell and truly hooked!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Thank you, Margaret. Patchwork is really interesting think to do and it doesn't let me away :)

   Panaikinti