2014 m. sausio 15 d., trečiadienis

Belaukiant sniego

Šį kepurė gimė belaukiant sniego ir besvajojant apie "Snaigę". Deja, numegzta ir nufotografuota ji buvo dar tuomet, kai sniegu net nekvepėjo. Dabar jau galim bent įsivaizduoti žiemos kvapą... Tad ir kepurė atsitupė ant moliūgo. Net nesinorėjo jos dėtis tą rudenišką sausį. Na, moliūgui ji beveik tiko. O jeigu gerai pasnigs, prašysiu, kad ir ant mano galvos ją kas nors nufotografuotų. Įdomu, "Snaigė" šiemet vyks? Ar teks kepurei jau kito sezono laukti. Bet kuriuo atveju atsargos buvo sumažintos 68 gramais...

I have knitted this hat while waiting for winter and snow, snow, snow... But it was finished at the beginning of January and I couldn't find winter or snow anywhere. Last few days we can be happy, because it looks that winter can come. Who knows. So I made only this photo. If autumn is outside, it is at home too. But if we'll get more snow, I'll ask someone to make some photos outside. This hat is very very suitable for real winter and its joys outside.


2 komentarai:

  1. nu va, laukei laukei žiemos ir sulaukei :) ir kepurę panaudosi :) smagu, kad tokia spalvinga

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Taip, sulaukiau žiemos. Šiandien taip malonina akį tas -11. Kad tik ilgiau ji pabūtų. Tai ir dar kokią kepurę nusimegsčiau :)

      Panaikinti