2014 m. sausio 29 d., trečiadienis

Megztos servetėlės iš dėžės

Turiu aš namuose tokią dėžę, kurioje vis dar nemažai nunertų ir numegztų darbų laukia savo eilės. Šį kartą - dvi lininės virbalais megztos servetėlės, kurioms buvo sunaudota 50 gramų Biržų lino. Išstandinau jas, nufotografavau, o dabar dėsiu į kitą - platesnę ir žemesnę - dėžę. Joje jau užbaigti darbai, laukiantys savo progos ar tiesiog naujų šeimininkų.

Kadangi mano organizmas nebeapsikentė darbe esančio šalčio ir sustreikavo, tai nuėjau pas gydytoją ir pasiėmiau biuletenį. O tai reiškia, kad bus proga ir daugiau servetėlių išstandinti. Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą (na, beveik gerą, nes sirgti nėra malonu).


I have a box at home, full of crocheted and knitted works waiting to be blocked. As I am a little bit ill and shall stay at home for few days, I am planning to clean this box and to finish all my works from it. So for today - two knitted linen doilies. And soon will be more... And my box with finished works shall become fuller :)


4 komentarai:

 1. Gražuolės. Man žalia labai patinka. Kažkada ir aš pyškinau megztas staltiesėles, knygutė buvo tokia išleista, tai kone visas išmezgiau. Bet gal nė vienos sau nepalikau- išdovanotos.
  Linkiu lengvo "biuletenio", kad liga pernelyg nekliudytų darbuotis.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū :) Iš tos knygos čia ir megzta. Tokią kaip žalia dar ir natūralaus lino turiu, tik neblokuotą. Bet bus tikriausiai ir daugiau. Lino nedidelių kamuoliukų dar yra :D
   Ir ačiū už lengvo biuletenio linkėjimus :) Malonumas menkas, bet išgyvensiu. Rankdarbiauti beveik viską galiu :D Tik va sintepono į namus niekas neveža, skiautinių negaliu baigti...

   Panaikinti
 2. Sveiki Agne,
  Tikiuosi, kad jūs jaučiatės geriau. Šios nuotraukos yra tiesiog graži.Meistriškumo yra gražus.
  Didelis apkabinimas,
  giac

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Thank you, Giac. I hope to feel better soon. But staying at home is a great time for creating something new, so I have much nice time for myself :)

   Panaikinti