2014 m. sausio 31 d., penktadienis

Užvalkalai pasiūti - trūksta pagalvių

Taip jau būna... Pagaliau pasiuvau pirmuosius du skiautininius pagalvių užvalkalus. Siuvau rankomis, dygsniavau rankomis... Tik paaiškėjo, kad namuose tokio dydžio pagalvių neturiu. Panašu, kad teks artimiausiu metu keliauti į kokią nors parduotuvę ("Ikea" padėtų? aš joje dar nebuvau, o pagalves pirkdavau "Jysk"'e) ir pirkti didelę pagalvę. Iš jos pasidarysiu kelias mažesnes pagalvėles. Na, gal dar ir kokį žaislą prikimšiu.
Šiuo metu mano pagrindinė problema - sinteponas. Deja, dar neradau, kas man jį internetu atsiųstų. Čia man bus pamoka, kad prieš sergant reikia visomis priemonėmis pasirūpinti. Na, bet užtat kitus darbus darau. Tikiuosi baigti nerti kvadratinę staltiesėlę, pasiuvinėti, skiautinių blokų pasisiūti. Dar numegzti ką nors reikės. Gal net megztinį, kuris buvo numegztas ir netgi visos dalys prieš kokius metus išblokuotos, susisiūsiu... Kai naujų žaliavų nėra kaip įsigyti, atsargos mažėja. Tai gal ir visai neblogai?

My first two pillowcases are done. Everything was sewn by hand. But I've found that I do not have suitable pillows for them. So no I'll have to buy a big pillow and to make smaller ones. Last autumn "Ikea" opened their shop in Vilnius. Maybe I'll go to it to look for the pillow and also for the shop (I do not like shops, so I go to them only if I need very much). 
As I am staying at home, it is a great time to finish some UFOs. Soon I'll finish crocheting table cloth, later I am planing to stitch, to knit something. And maybe to sew my sweater, that was blocked nearly a year ago...

6 komentarai:

 1. Labai labai mielos pagalvės ;) užvedėte ir man pasigaminti ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Džiaugiuosi, kad pavyko užkrėsti :) Nekantriai lauksiu rezultato.

   Panaikinti
 2. šauniai pavyko) mane irgi "pagavo" skiautinių dėlionės:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dovile, dėkui :) O skiautiniai tikrai sugeba įtraukti. Ir tada paaiškėja, kad audinių trūksta, tie, kuriuos turi, nedera taip, kaip norėtų... Ech, pasaka be galo, o namuose audinių kalnai didėja :D

   Panaikinti
  2. todėl man rinkiniai labai patinka, aišku Lietuvoj nepasirinksi, bet užsisakius galima atrasti nuostabių derinių

   Panaikinti
  3. Bet surinkti pačiai įdomiau. Žinoma, tada esi priverstas pirkti gražų audinį, jeigu jį ranki kokiuose pigiuose rūbuose. Ir taip audinių kolekcija kaupiasi, kaupiasi. Bet po to dėlioti įdomu.

   Panaikinti