2014 m. vasario 26 d., trečiadienis

Mezginiai

Jau senokai nerodžiau savo mezginių. O tikrai mezgiau. Ir net dauguma naujų darbų paliko mano namus. Bet bent jau nuotraukos liko (nors kai kurios ir labai nekokios, paskutinę akimirką padarytos).

I havent't showed anything knitted for some time. But I was knitting and most of my works left my home. Only photos stayed at home.

Pradėsiu nuo paties gražiausio mezginio - mocherinio šalio, atitekusio draugei. Toks porimtis jisai, sumezgiau visus 128 gramus (o ilgis - tik 230 cm ir, beje, blokuojamas paailgėjo tik maždaug 5 centimetrus). Rimtai aš jį sumezgiau. Be to, džiaugiausi, kad Vilniuje yra ne viena siūlų parduotuvė: 4 matkelius nusipirkau "Mezgimo zonoje" (tiksliau, nusipirkau 3, o po to dar vieną), o dar du tos pačios partijos man atrado "Kasiūlai", kitaip šalis būtų buvęs trumpokas.

First of all - my little shawl. Only 128 grams of KidSilk were used. And the length is 230 cm. For such shawl I used a lot of yarn. But the result is wonderful and my friend is very glad having it.Tęsinys rytoj...

Tomorrow will be more...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą