2014 m. kovo 15 d., šeštadienis

Tiesiog šeštadienis

Namuose kvepia buitinės alchemijos stebuklai (krupniko atsargos artėja prie pabaigos, tad pradedama virti nauja partija). Beveik kaip prieš Kalėdas. O aš sėdžiu ir mezgu dar vieną ilgą šalį tai pačiai draugei, kuriai mezgiau ir gelsvąjį (gal dar ir šiemet jo prireiks, meteorologai vis žada, kad dar džiaugsimės sniegu).

 This morning at home smells like before Christmas. I am cooking krupnikas (Lithuanian liqueur with honey and spices). And I am knitting one more long shawl for the same my friend who has got the yellow one.


Po pietų tikriausiai eisiu skiautiniauti, nes net trys pagalvėlių blokai beveik beveik baigti, tad norėtųsi juos pagaliau nuimti nuo stalo ir sudėti į dėžę, kad galėtų laukti geresnių laikų, kad pagaliau prisiruošiu sudygsniuoti ir pasiūti pagalves.

Later I am planning to do some patchwork. I have three blocks nearly done, so I want to prepare them for quilting and finishing into pillows.

Peržiūrinėdama nuotraukas, radau porą šiemet megztų lininių servetėlių (megzta iš Biržų lino siūlų, sumegzta 38 gramai), kurių, tiesa, jau nebeturiu - vos spėjau padaryti nuotraukas, o jos ir susirado naują šeimininkę. Tad man beliko tik vaizdai ir mintis - reikia megzti naujas, lininių siūlų dar liko.

Making photos I have found some linen knitted doilies. They have found new owners and only photos left to me. So maybe it's time for knitting some new ones? My linen collection is not finished yet.
2 komentarai:

  1. Hmmm.... :D :D O krupniko virimo receptas labai didelė paslaptis? Knieti išbandyt... :D :D :D Vien naminiu alum ir vynu žmogus gyvas nebūsi :D

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Facebooke prieš metus ar ir seniau receptą buvau įdėjusi. Atsiųsiu nuorodą :)

      Panaikinti