2014 m. balandžio 30 d., trečiadienis

Pagaliau ir aš išbandžiau

Jau ne vienas žmogus mezgė iš mocheros ir lino. Girdėjau apie tai, bet taip ir neišbandžiau. Bet turėjau Drops KidSilk'o, kuris labai prašėsi sumezgamas. Tad nusipirkau lino (a, smocheros turėjau 150 gramų, o lino nusipirkau 400) ir nusprendžiau nusimegzti bliuzelę. Labai patiko "Abiesa" modelis, kurį testavau: smagus, aiškus, lengvai mezgasi. Įtariu, kad kiek pakeitusi jį dar megsiu. O šiam megztiniui sunaudojau 467 gramus siūlų. Įdomiausia, kad mocheros sumezgiau 1096.4 metrus, o lino - 1659.6. Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad vieno siūlo gali reikėti trečdaliu ilgesnio nei kito.

Not once or twice I've heard about knitting from mochera and linen, but I have never tried it myself. In my stash I had some Drops KidSilk and this was a perfect possibility to try mixing these yarns myself. It was a test knitting "Abiesa". The pattern was very clear and I'll use it more times. The strangest thing in this pullover - the length of yarns: I've used 1096.4meters of mochera and 1659.6 of linen...

P. S. Nuotraukoje galvą nukirpau. Saulė labai švietė, tad joje aš tokia nelaiminga, tokia susiraukusi (o gal pikta).

P. S. I am without my head in this photo, but the sun was shining while making photos and I look very unhappy or maybe angry.

2 komentarai: