2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienis

Pūkuotukas

Mezginių per šiuos metus buvo numegzta labai daug. Ypač daug buvo kojinių, nes porą mėnesių vien jos ir mezgėsi. Tiesa, daug iš jų taip ir neužsiūtos, nes jos buvo mezgamos ne dėl to, kad būtų poreikis, o dėl to, kad reikėjo užsiėmimo, kurį darant nereikėtų galvoti. Bet tų kojinių ir nuotraukų nėra. Kiek daugiau yra nufotografuotų ir nerodytų skarų.

Last year I was knitting quite a lot. I cannot count the socks. They were knitted more for the process than for the result (it was some kind of therapy for me). Most of them are waiting for their time (maybe after some five years or more...). But I have more photos of the shawls.


Pradėsiu nuo labai įnoringos skaros. Numegzta ji buvo praėjusią vasarą, bet niekaip nesidavė spalvos nufotografuojamos. Tad kad įsivaizduotumėt spalvas, pridedu ir siūlų kamuoliukų pavyzdį. Mezgama ji buvo norint užbaigti turimus vienos spalvos siūlus. Rezultatas: dviejų spalvų mocheros su šilku likučiai. Kaip visuomet... Dabar gal reikia megzti iš trijų spalvų? Tai būtų ypač protinga. Ypač turint omeny, kad aš ir šios dar nenešiojau.


I'll start with one shawl from KidSilk. I had some wool left and I wanted to finish it. In the beginning I had one colour and now? Of course, you can guess the result. I have some of two colours. Should I knit one more shawl using three colours?
 


Čia galite pamatyti tikras spalvas. O rašto nėra. Tiesiog pasiėmiau kažkokį patikusį krašto motyvą ir numezgiau.

Here you can see the real colours. There is no pattern of this shawl. I simply took some border pattern from somewhere.

4 komentarai:

 1. Sveiki Agnė,
  Skara yra tiesiog gražus. kas spalvingas vilnos!
  Didelis apkabinimas
  Giac

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Thank you, Giac, for your nice comment :)

   Panaikinti
 2. what lovely wool you have there it looks so very very soft and I am sure will make beautiful scarves either with one two or three colours in

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Thank you, Margaret. Now I am knitting one more one colour shawl, so possibly later I'll make more colourful ones :D I simply like the process.

   Panaikinti